Druhy výuky v jezdecké škole

Jednorázová hodina:

Hodiny jsou vedeny kvalifikovanými odborníky. Školička nabízí lekce pro začátečníky i pokročilé. U začínajících mladými jezdců nejprve  dbáme na to, aby si zažili správný sed a rovnováhu. Instruktoři je vodí na vyjížďky po okolí, kde se jim dostává řádné výuky. Děti na koni cvičí a seznamují se správným přístupem k poníkovi. Dle schopností dítěte  pracujeme také na lonži. 

Pro malé dětičky nabízíme:

Jízdu na pony, který je na vodítku veden lektorem a zaručuje co největší bezpečnost. Chodíme na ven nebo na jízdárnu, v délce půl nebo hodiny- dle velikosti a zdatnosti dítěte:)

Jezdecký kurz:

V rozsahu deseti lekcí dítě už systematicky pracuje na tom, aby se učilo základní péči o poníka, jeho sedlání a komunikaci s ním. Dozvídá se o životě malých koní, o tradici soužití člověka s koněm, o jezdeckém sportu a o všem co ke koním patří. Osvojuje si základy jízdy na pony:  jízdu do terénu, jízdu na lonži, jízdu na jízdárně. Vše směřuje k tomu,aby se dítě naučilo samostatně ponyho obstarat a následně ovládat, nejprve na na jízdárně, později i na vyjížďkách. Na jízdárně, ale i na vyjížďce se učí prvním jízdárenským cvikům, které vedou k lepšímu ovládání a pochopení ponyho.. Zvládne- li dítě poníka zcela samostatně ovládat, může se zůčastnit jezdeckých soutěží. Jízda na pony-koni, je velice náročná, leč úžasná v tom, jak přispívá ke komplexnímu rozvoji dětí. I dospělých:)

 Vyrostou- li děti z našich poníků, mohou u nás v Ponypraha pokračovat i na velkém koni.

Podmínkou k možnosti zakoupení kurzu je pravidelné ježdění minimálně jednou týdně, aby měl výcvik smysl.

Lekci lze omluvit do 19:00 hodin předešlého dne. Následně lze tuto lekci po domluvě nahradit jiný den. Omluva v den jízdy- lekce propadá ponyškole. Děkujeme za pochopení.

Příprava na závody - Příprava na Zkoušky základního výcviku a získání licence:

Individuální příprava na závody / oficiální i hobby/ nebo příprava na Zkoušky základního výcviku pro pokročilejší jezdce a absolventy Jezdecké školy. Zkoušky se skládají z drezurní úlohy, parkuru a teoretické zkoušky. Součásí kurzu je  doprovod a poskytnutí pony na ZZV.

Kurz je veden na vysoce kvalitním drezurním pony, který mnohokrát prokázal své kvality, když vítězil na závodech nad velkými koňmi.

Výuka jízdy na koni pro děti i dospělé

Věnujte kurz jízdy na koni pro děti i dospělé. Vouchery v ceně 2500Kč za 5 lekcí,  5000 za 10 lekcí nebo hodina za 600Kč.   

Ježdění na koni pro děti

Jezdecká škola pro děti od začátečníků až po nejvyšší sportovní úrovně.

 

Ježdění na koni / ponících vysoké kvality svými původy i dovednostmi.

 

Jezdecký kurz probíhá na pony různé velikosti podle věku a jezdeckých schopností dítěte

email: info@ponypraha.cz

tel: +420 605 25 80 20

Naši poníci a koně

IMG_2765.JPG

Oblíbené odkazy

Rychlý kontakt

email: info@ponypraha.cz

tel: +420 605 25 80 20

Kristýna Andrejsková

Prosíme o telefonické objednávání v době od 8:00-9:00, 12:00-13:00 nebo 17:00-18:00

 

Další kontakty ZDE